28.08.2023

Jak najprościej nadać przesyłkę InPost?

Jak najprościej nadać przesyłkę InPost?


Zakup usług kurierskich nigdy nie było tak proste jak teraz, a firma Happy Pack S.A.  jest tego doskonałym przykładem. 

Współczesny konsument oczekuje szybkości, wygody i efektywności, a wszystkie te elementy oferuje właśnie InPost. Oto kilka powodów, dla których nadawanie przesyłek firmy Inpost.pl  na www.happypack.pl to prawdziwa łatwizna.


Nadanie przesyłki InPost na serwisie Happy Pack 

Nadaj przesyłkę w 1 minutę podając tylko wymagane dane. Nadając przesyłki na www.hapypack.pl wybierasz jej wielkość, sposób dostawy i dokonujesz płatności wybraną formą. Dzięki platformie PayU Twoje płatności są odpowiednio zabezpieczone. Nasza oferta jest przystosowana do Twoich potrzeb i wyróżnia ją cena przygotowana specjalnie dla naszych klientów. Zobacz róznice ceny na InPost 


1. Szeroka sieć paczkomatów InPost i PaczkoPunktów

Inpost posiada jedną z największych sieci paczkomatów w Polsce a uzupełniona siecią PaczkoPunktów Happy Pack Point staje się największą siecią odbioru i nadawania przesyłek w naszym kraju. Dzięki temu nadawanie paczki jest możliwe niemal w każdym zakątku kraju. Paczkomaty i PaczkoPunkty są umiejscowione w strategicznych lokalizacjach  takich jak, lokalne sklepy, centra handlowe, stacje paliw czy przystanki komunikacji miejskiej, co czyni je łatwo dostępnymi.


2. Prostota w nadaniu

Złożenie przesyłki w paczkomacie InPost to czynność, którą każdy może wykonać w ciągu kilku minut. System prowadzi nadawcę krok po kroku, a intuicyjny interfejs sprawia, że cały proces jest bezproblemowy nawet dla osób, które nie mają doświadczenia z tego typu usługami. Nadanie w paczko punkcie to jeszcze krótszy czas nadania i pomoc ze strony obsługi punktu. Dodatkowo każda paczka nadana u lokalnego przedsiębiorcy to wsparcie go opłatą którą wypłaca mu Happy Pack za każdą obsłużona przesyłkę. 

Wspieraj lokalne biznesy nadając i odbierając przesyłki w PaczkoPunktach - rekomendujemy Happy Pack Point o ile jest w Twojej okolicy. 


3. Możliwość nadawania 24/7

Paczkomaty Inpost działają całą dobę, siedem dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy jest to niedziela, czy środek nocy, możesz nadać swoją przesyłkę bez konieczności dostosowywania się do godzin pracy placówek pocztowych.


4. Bezpieczeństwo przesyłek

Inpost przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa. Paczkomaty są monitorowane i solidnie zbudowane, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia czy kradzieży przesyłki.

Podziel się