Twórz z nami największą sieć odbierania i nadawania paczek w Polsce

Zainwestuj w Happy Pack - spółkę działającą w obszarze nowych technologii dla branży kurierskiej

27.10.2022

55 PUDO Happy Pack Point

05.07.2022

Uruchomienie 10 punktu Happy Pack Point - Kraków ul. Turka 17/ lok2

22.06.2022

Happy Pack uruchamia pierwszy punkt partnerski poza Krakowem - Brześć Kujawski, ul. Kilińskiego 1/1

21.06.2022

Start emisji akcji Spółki na największej platformie equity crowdfundingu w CEE

28.04.2022

Wdrożenie współpracy z wydawnictwa ZNAK. Teraz można we wszystkich punktach Happy Pack odbierać książki zamówione z ich wydawnictwa.

20.04.2022

Otwieramy pierwszy partnerski Happy Pack Point - Kawiarnia Łąkowa w Krakowie.

22.02.2022

Wdrożenie polityki odpowiedzialnej konsumpcji - skupujemy kartony w celu ich ponownego użytkowania

07.12.2021

Uzyskanie certyfikatu Unijnego zastrzegającego znak słowno graficzny Happy Pack.

Dlaczego warto zainwestować?

Perspektywiczna branża

Współpraca z największymi dostawcami usług kurierskich na rynku

Kompleksowe rozwiązania - system obsługi przesyłek plus urządzenie mobilny terminal

Łatwo skalowalny model biznesowy na kolejne rynki UE

Komunikaty

27.10.2022

55 PUDO Happy Pack Point

05.07.2022

Uruchomienie 10 punktu Happy Pack Point - Kraków ul. Turka 17/ lok2

22.06.2022

Happy Pack uruchamia pierwszy punkt partnerski poza Krakowem - Brześć Kujawski, ul. Kilińskiego 1/1

21.06.2022

Start emisji akcji Spółki na największej platformie equity crowdfundingu w CEE

28.04.2022

Wdrożenie współpracy z wydawnictwa ZNAK. Teraz można we wszystkich punktach Happy Pack odbierać książki zamówione z ich wydawnictwa.

20.04.2022

Otwieramy pierwszy partnerski Happy Pack Point - Kawiarnia Łąkowa w Krakowie.

22.02.2022

Wdrożenie polityki odpowiedzialnej konsumpcji - skupujemy kartony w celu ich ponownego użytkowania

07.12.2021

Uzyskanie certyfikatu Unijnego zastrzegającego znak słowno graficzny Happy Pack.

`;

Zarząd

Rafał Moryto

Prezes Zarządu / CEO

Ma 28-letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Posiada umiejętności przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu oraz sprzedaży, które nabył jako CEO tworząc podwaliny pod Laris Hotels Group, a póżniej jako właściciel realizując Discover Cracow Wordine. Firma ta w okresie 9 lat stała się jedną z największych firmy turystki lokalnej w Polsce obsługując 300 tyś turystów w rocznie. Realizacja firmy globalnej Wordine Group Ltd, London, United Kingdom i realizującą usługi w 130 krajach świata to początek działalności globalnej. Konsekwentny w realizacji założonych celów nie tylko biznesowych, między innymi przekraczał metę zawodów IronMan i zdobywał szczyty Kilimandżaro. Entuzjasta zarządzania z wykorzystaniem OKR. Stanowi rdzeń firmy i jest współtwórcą idei Happy Pack.

Linked in

Joanna Prochwicz

Vice-prezes Zarządu

Menedżerka z 25 doświadczeniem w kultywowaniu relacji publicznych i społecznych, o umiejętnościach kompleksowego rozwiązywania problemów, planowania strategicznego oraz wrażliwości międzykulturowej i elastyczności wynikającej z pracy w środowiskach międzynarodowych. Historie jej kariery ukształtowała praca dla Royal Caribbean Inc., Miami, FL United States / Guest Relations Manager & Chief Concierge. Później były The Lanesborough Hotel, London, United Kingdom / Director of Rooms Division, The Liger Charitable Foundation, 501(c)3, Dellaware, United States / Director of Operations czy Liger Trading / Chief of Staff, EA Prywatnie, zapalona podróżniczka, która odwiedziła 114 krajów.

Rada Nadzorcza

Paweł Puzio

Posiada 16-letnie doświadczenie na Rynku Finansowym, w tym od 12 lat zajmuje kierownicze stanowiska związane z zarządzaniem finansami w firmach. Absolwent Wydziału Zarządzania AGH w Krakowie. Pracował jako Analityk Biznesowy/Menadżer projektów w funduszu Venture Capital oraz Sieci Inwestorów Indywidualnych. Doradzał przy powstaniu, rozwoju i komercjalizacji wielu projektów/firm. Współpracował jako ekspert i doradca dla start-up z akceleratorem z branży energetycznej oraz dwoma ScaleUp-ami (IT, industry 4.0).

Jakub Guła

Od 25 lat w sprzedaży IT, w tym 14 lat w zarządzaniu firmami w sektorze IT. Pełni funkcję członka zarządu dla DMT Software House, SJS S.A., będąc jednocześnie członkiem organu nadzoru w spółkach DMT-Holding S.A. oraz Esourcing S.A.

Karolina Lis

Od 5 lat zarządza spółką Discover Poland, jako jej współtwórca, a obecnie CEO. Współtwórczyni idei Happy Pack.

Katarzyna Moryto

Swoją karierę rozpoczęła w Krakowskim FoodCare a później kontynuowała ją w Discover Cracow Wordine jako Dyrektor ds. administracji i finansów. Od 3 lat zarządza Spółka Discover Cracow Wordine budując największą w Polsce firmę branży turystyki lokalnej. Współtwórczyni idei Happy Pack.

Akcjonariusze

2 250 000 akcji

  • 375 000 akcji - Karolina Lis
  • 375 000 akcji - Kinga Matysiak
  • 375 000 akcji - Katarzyna Moryto
  • 375 000 akcji - Rafał Moryto
  • 375 000 akcji - Jakub Guła
  • 375 000 akcji - Joanna Prochwicz

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej

Kontakt

O Happy Pack S. A.

Zespół Happy Pack w grudniu 2020 roku rozpoczął realizację projektu budowy sieci paczko-punktów w Polsce. Do końca 2021 roku zostało uruchomione 7 punktów PUDO (PickUp, Drop Off) w których klienci nadają i odbierają paczki, kupują usługi kurierski, materiały do pakowania, realizują drobne wydruki i korzystają z usług ksero. Na podstawie zachowań klientów przeanalizowaliśmy: dobór lokalizacji, godziny otwarcia, logistykę magazynowania i popyt. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 110 000 paczek a w samym szczycie grudniowym wydali i przyjęliśmy 18 tys przesyłek.

W momencie rozwoju, natrafiliśmy na problemy związane z niezrozumiałymi zapisami w umowach, długimi okresami wdrożenia a także skomplikowanymi narzędziami do obsługi klientów. Wówczas zrodziła się koncepcja stworzenia platformy integrującej wiele firm kurierskich z zastosowaniem jednego urządzenia. Bazując na zdobytym doświadczeniu opracowaliśmy koncepcję oprogramowania e-happy.pack i zmieniliśmy model biznesowy spółki.

W styczniu 2022 roku Happy Pack przy okazji kolejnej rundy inwestycyjnej Spółka przekształciła się w spółkę akcyjną i od tej chwili działa w obszarze nowych technologii dla branży kurierskiej, skupiając się na budowie systemu zarządzania procesem logistyki odbioru paczek w zakresie kurier - klient. System e-happy.pack za pomocą integracji z firmami kurierskimi pozwala na płynne zarządzanie przesyłkami: przyjmowanie, wydawanie, inwentaryzowanie.

Oprogramowanie e-happy.pack to odpowiedź na potrzeby szybkiego rozwoju punktów odbioru i nadawania paczek które mają uzupełnić sieć paczkomatów. Klienci oczekują szybkiego i łatwego procesu obsługi ich przesyłek w dowolnym dla siebie czasie, w odległości którą określić można jako “slipper distance”. Rozwój sieci punktów korzystających z e-happy.pack to usprawnienie dla klientów, firm kurierskich jak i punktów partnerskich.

Rynek wymaga szybkiego rozwoju i przystosowań do zwiększających się potrzeb. Dynamikę wzrostu ilości paczek przedstawia raport Last Mile Experts i wskazuje że w roku 2020 roku w polsce obsłużonych było 814 mln paczek przy zakładanej na 2023 rok ilości 1,31 mld paczek. To wzrost o 66% w czasie 3 lat.

Przystąpienie do Happy Pack to uczestnictwo w znaczącej zmianie. Zmianie zmniejszenie ruchu pojazdów kurierskich redukując emisję Co2, ułatwieniu odbioru i nadawania przesyłek, rozwój i popularyzacja usług kurierskich a także wdrożenie elementów odpowiedzialnej konsumpcji, którego efekty będą wspaniałe dla naszej planety.

Kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja z odbiorcą i efektywne rozwiązania logistyczne jak system e-happy.pack.