11.01.2024

Kolejne rekordy Happy Pack!!!

Dzielę się z Wami niesamowitymi osiągnięciami Happy Pack, które stały się możliwe dzięki Waszemu wsparciu i zaufaniu. Od momentu rozpoczęcia naszej działalności obsłużyliśmy już imponującą liczbę 747 479 przesyłek! To ogromne osiągnięcie, które świadczy o sile i dynamice Happy Pack na rynku.


W ostatnim roku dostarczyliśmy aż 486 054 przesyłek, co stanowi wzrost o 150% w porównaniu z rokiem poprzednim. Nasza prężna działalność w najbardziej intensywnym okresie paczkowym zaowocowała obsługą 82 000 paczek, co oznacza imponujący wzrost o 127% w porównaniu z grudniem roku poprzedniego.


Warto podkreślić, że nasza sieć rozwija się w tempie niezwykle dynamicznym. Aktualnie posiadamy ponad 250 punktów w całej Polsce, co stanowi imponujący wzrost o 170% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Happy Pack gwarantuje obsługę przesyłek w punktach partnerskich, podnosząc liczbę punktów odbioru w Polsce. Z naszych usług korzystają największe firmy kurierskie w Polsce: InPost, UPS, Orlen Paczka, DHL Express, Fedex i GLS.


Najważniejsze jednak, że jesteśmy firmą z kapitałem w 100% Polskim i z dumą podkreślamy nasze polskie korzenie. Dumni jesteśmy z naszych Partnerów, rozsianych po całej Polsce, których wspieramy w rozwoju ich biznesu. Jesteśmy również dumni z naszych niezastąpionych klientów, konsumentów, inwestorów i zaangażowanych wspołpracowników.


"Polskie firmy logistyczne, z każdym dniem, zdobywają uznanie na światowej arenie. Widzimy, jak nasze osiągnięcia stają się punktem odniesienia dla polskich przedsiębiorców. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że wraz z rozwojem Happy Pack, reprezentujemy polską przedsiębiorczość.


Wierzymy w siłę polskiego biznesu, a sukcesy InPostu z Rafałem Brzoską na czele potwierdzają, że polskie firmy logistyczne mają coś wyjątkowego do zaoferowania światu. Z radością i dumą podążamy tą drogą.


Cieszymy się, że możemy być częścią tej ekscytującej podróży, przyczyniając się do wzrostu prestiżu polskich firm logistycznych. Nasze osiągnięcia to nie tylko nasz sukces, ale także dowód na potencjał i jakość polskich przedsiębiorców” - podkreśla Rafał Moryto, założyciel i prezes Happy Pack S.A.


Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!

Podziel się