25.01.2024

TOP Partner Happy Pack S.A. grudzień 2023

Szanowni Partnerzy,

Z ogromną radością pragniemy Wam serdecznie podziękować za Wasze zaangażowanie i współpracę w grudniu 2023 roku. Dzięki Waszemu niezastąpionemu wsparciu, Happy Pack miał zaszczyt obsłużyć rekordową liczbę 82 000 paczek, co nie tylko potwierdza naszą skuteczność, ale również świadczy o sile naszej wspólnej misji.

Wasza rola jako lokalnych partnerów jest nieoceniona. Codziennie, razem z nami, budujecie silne relacje z mieszkańcami lokalnych społeczności, którzy z ufnością odwiedzają Happy Pack, aby odebrać swoje zamówienia. Wasze punkty stają się miejscem, gdzie nie tylko realizowane są dostawy, ale także wspierane są lokalne przedsiębiorstwa. Klientów zachęcamy do zakupów w Waszych sklepach, co skutecznie przyczynia się do ożywienia lokalnej gospodarki.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że Happy Pack to polska firma logistyczna, a nasza wspólna praca pozwala nam tworzyć wyjątkową sieć punktów w Polsce. Patrząc w przyszłość, widzimy się razem na europejskich rynkach, gotowi podbijać kolejne wyzwania i zdobywać serca nowych klientów.

W załączniku przesyłamy wyniki Top 5 partnerów, których zaangażowanie i wysiłki przyczyniły się do osiągnięcia tego imponującego rezultatu. Dziękujemy Wam za Waszą ciężką pracę, za wspólną podróż i za to, że jesteście nieodłączną częścią naszego sukcesu.

Z wyrazami szacunku,

Podziel się