09.05.2024

Z przyjemnością informujemy, że firma Happy Pack S.A. podjęła współpracę z renomowaną międzynarodową firmą Carpet Box, która świadczy usługi automatycznego prania pod marką „Dywan Box”.

„Dywan Box” jest częścią międzynarodowej firmy z 15-letnim doświadczeniem w profesjonalnych usługach prania dywanów. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu firma gwarantuje efektywne wyczyszczenie każdego dywanu, stawiając się jako lider na rynku automatycznych pralni dywanów.

Klienci Happy Pack S.A. mogą teraz korzystać z wygodnej usługi odbioru i dostawy dywanów do punktów firmy w Polsce, a następnie cieszyć się czystymi i pachnącymi dywanami. Pranie odbywa się przy użyciu wysokiej jakości środków chemicznych i nowoczesnych maszyn piorących, co gwarantuje doskonałe rezultaty.

Dodatkową zaletą „Dywan Box” jest możliwość prania na sucho (DRY cleaning), co pozwala na świadczenie usług nawet dla najbardziej wymagających dywanów, bez względu na ich rodzaj.

Ta nowa współpraca Happy Pack S.A. z Carpet Box umożliwia klientom korzystanie z usług prania dywanów na najwyższym poziomie, z zachowaniem wysokich standardów jakościowych i profesjonalizmu.

Podziel się